Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica Boca Chica με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει εστιατόριο, βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από θρησκευτικούς χώρους, όπως Iglesia San Rafael Arcangel. Οι επισκέπτες έχουν στη διάθεση τους Wi-Fi και χώρο στάθμευσης.
La Matica και Caribbean Divers Asobuca απέχουν 950 και 600 μέτρα αντίστοιχα, και ανήκουν στα κορυφαία αξιοθέατα της περιοχής. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο Άγιος Δομίνικος Λας Αμέρικας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica 80 τ.μ.
Το διαμέρισμα έχει θέα στον κήπο και διαθέτει μπαλκόνι και χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες. Το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.
Αυτό το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Parada de auto por la capital, η οποία βρίσκεται σε απόσταση περίπου 400 μέτρων απο αυτό το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ιδιωτική πισίνα και μια βεράντα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Boca chica beach750 μ.
- Tropical Sea Divers350 μ.
- Iglesia de Dios de la Profecia2,6 χλμ.
- η Παραλία Boca Chica400 μ.
- Batey drinks house300 μ.
- Ναυτικός Όμιλος του Σάντο Ντομίνγκο2,1 χλμ.
- Λιμάνι Caucedo4,1 χλμ.
- Bocana Beach & Club450 μ.
- Parroquia San Juan Pablo II4,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Άγιος Δομίνικος Λας Αμέρικας Αεροδρόμιο12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica;
Playa Boca Chica καθώς και Ole de Boca Chica βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica αποτελεί 48$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica;
Το το διαμέρισμα Amplio, Comodo Y Junto A La Playa De Boca Chica παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.